Uwaga: kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie do innych celów zdjęć z galerii, możliwe jest po uzyskaniu pisemnej zgody Parafii Rzymsko-Katolickiej w Bierutowie.

Ksiądz Proboszcz Ryszard Znamirowski zaprasza parafian do duchowego uczestnictwa w transmitowanych w Internecie nabożeństwach:

Mszy św. - codziennie o godzinie 7.00

Mszy św. - w niedzielę o godzinie 9.00

Drogi Krzyżowej - w piątek o godzinie 17.30   Transmisja: fb - Andrzej Wojtkowiak

Wspólne śpiewanie kolęd w Kościele św. Józefa 2020

Z inicjatywy Parafialnego Oddziały Akcji Katolickiej i Chóru Parafialnego w Bierutowie ksiądz proboszcz Ryszard Znamirowski, w niedzielę 2 lutego 2020 roku, po wieczornej Mszy św., zaprosił parafian na wspólne śpiewanie pięknych, polskich kolęd. Śpiewaniu przewodniczył Chór parafialny pod kierunkiem Pana Andrzeja Wojtkowiaka, a także Zespół „Biermixstyle”.  Wspólnie śpiewano tradycyjne kolędy i pastorałki, a zespół zaprezentował dwie nowe kompozycje. Podczas kolędowania wytworzyła się tak szczególna atmosfera, że uczestnicy spotkania umówili się na podobne kolędowanie za rok.